Diament-Bud - cięcie betonu, wiercenie w betonie Kraków i Rzeszów

 • Data publikacji: Marzec 24, 2020
  • 509 266 295, Rzeszów, podkarpackie, Polska

Diament-Bud to ponad 10letnia firma z Rzeszowa, oferująca dokładne cięcie betonu i wiercenie betonu. Do cięcia i wiercenia betonu wykorzystujemy metodę diamentową, które opanowaliśmy do bezbłędności. Dzięki tej metodzie mamy możliwość się przebić przez każdą twardą powierzchnię w dość prędkim czasie. Korzystamy ze sprawdzonego sprzętu, gwarantując szybką realizację usług w wysokiej jakości. Zyskaliśmy sobie zaufanie licznych przedsiębiorstw budowniczych oraz osób prywatnych. Oferujemy swoje usługi na terenie miejscowości Kraków, Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Tarnów, Lublin, Tarnobrzeg oraz Zamość. Skontaktuj się z nami!


Ulica i numer lokalu: Al. Gen. Wł. Sikorskiego 140
Numer telefonu: 509 266 295
Godziny otwarcia: 8-20
Adres mailowy: firma@diament-bud.rzeszow.pl
Głosuj
Wynik 5 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • Budohit - cięcie i wiercenie

  Budohit - cięcie i wiercenie

  Cięcie i wiercenie Katowice (śląskie) Luty 28, 2017

  Głównym profilem działalności usługowej firmy są usługi cięcia i wiercenia w betonie, kotwienie, wzmacnianie konstrukcji betonowych, frezowanie i szlifowanie betonu oraz nietypowe prace jak ...

Ogłoszenia rolnicze