Necon

 • Data publikacji: Październik 28, 2020
  • 58 33 33 013, Gdańsk, pomorskie, Polska

Firma NECON Deweloper działa na pomorskim rynku od 2016 roku.

Inicjatorami jej powstania są osoby od ponad 20 lat obecne w branży budowlanej pod szyldem NECON.Necon Deweloper zaangażował do współpracy doświadczony zespół profesjonalistów, co gwarantuje prowadzenie działalności deweloperskiej na najwyższym poziomie.

Zatrudnione osoby realizują przedsięwzięcia deweloperskie od ponad 15 lat. Czas ten zaowocował kompleksowym przeprowadzeniem inwestycji mieszkaniowych- od pracy nad koncepcją projektową, przez nadzór nad budową, do wydania klientom mieszkań (m.in. na znanym osiedlu Cztery Pory Roku).


Ulica i numer lokalu: ul. Tenisowa 76
Numer telefonu: 58 33 33 013
Adres mailowy: necondewelopergdansk@gmail.com
Adres internetowy: https://www.necon.com.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • Lux Home

  Lux Home

  Deweloperzy Ząbki (mazowieckie) Listopad 10, 2020

  Lux Home Sp. j. powstała w 2006 roku. Właścicielami są osoby fizyczne, które na swoim koncie mają duże projekty inwestycyjne m.in. z segmentu biurowo-magazynowego na terenie aglomeracji łódz...

Ogłoszenia rolnicze