Pamech

 • Data publikacji: Luty 14, 2020
  • +48 733 473 763, Szczecin, zachodnio-pomorskie, Polska

Firma Pamech oferuje usługi polegające na czyszczeniu suchym lodem. W naszym posiadaniu znajdują się maszyny INTELblast najwyższej jakości. Maszyny te pozwalają pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń. W połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami naszych pracowników uzyskujemy dobre rezultaty prac. Nasza oferta przewiduje także wynajem dostępnych maszyn. Wynajmujemy je na warunkach korzystnych i uczciwych. Proces czyszczenia suchym lodem to proces bezpieczny i ekologiczny. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze satysfakcję Klientów z dokładnie przeprowadzonej usługi. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. W tym celu prosimy o wizytę na naszej stronie internetowej i skorzystanie z dostępnych danych kontaktowych. Zapraszamy.


Ulica i numer lokalu: ul. Południowa 25B/419
Numer telefonu: +48 733 473 763
Adres mailowy: kontakt@pamech.pl
Adres internetowy: http://www.pamech.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Zostaw komenatrz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Powiązane oferty

 • Świetnie Się Składa - Montaż mebli Warszawa

  Świetnie Się Składa - Montaż mebli Warszawa

  Remony i renowacje Warszawa (mazowieckie) Grudzień 23, 2019

  Świetnie Się Składa„ to profesjonalne usługi w zakresie montażu i składania mebli. Jesteśmy profesjonalną firmą monterską dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, każdy montaż ...

Katalog ezoteryczny