FloraGO

 • Data publikacji: Czerwiec 15, 2020
 • Data modyfikacji: Czerwiec 15, 2020
  • 505 415 190, Rzeszów, podkarpackie, Polska

Internetowa Giełda Kwiatowa. FloraGO jest platformą zakupowo-dystrybucyjną, umożliwiającą zakupy kwiatów i materiałów florystycznych z dowolnego miejsca w Polsce, z gwarancją szybkiej dostawy pod wskazany adres.

FloraGO dedykowana jest kwiaciarniom, zakładom pogrzebowym, centrom ogrodniczym i wszystkim podmiotom, które na co dzień kupują znaczne ilości kwiatów i korzystają z giełd kwiatowych.


Ulica i numer lokalu: ul. Lubelska 46
Numer telefonu: 505 415 190
Adres mailowy: info@flora-go.com
Adres internetowy: https://flora-go.com/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • LeStore - sklep z roletami okiennymi

  LeStore - sklep z roletami okiennymi

  Artykuły do ogrodu Warszawa (mazowieckie) Luty 20, 2020

  LeStore to sklep oferujący duży wybór rolet różnego rodzaju. Asortyment stanowi rolety materiałowe, plisowane inwazyjne oraz bezinwazyjne, jak również rolety rzymskie i dzień noc. Każdy prod...

Ogłoszenia rolnicze