Stelco S.C. - Lakiernia Proszkowa

 • Data publikacji: Listopad 10, 2020
  • Libertów, małopolskie, Polska

Nasza firma świadczy usługi w zakresie lakierowania proszkowego.

Firma dysponuje nowoczesną linią, na której lakierowane proszkowo elementy są odpowiednio czyszczone (odtłuszczane), nanoszona jest farba, która utwardzana jest w piecu grzewczym. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie piaskowania oraz śrutowania elementów. Piaskujemy skorodowane elementy, przygotowujemy surowe oraz wcześniej malowane powierzchnie do dalszej obróbki w procesie lakierowania (malownia).
Powłoki są dokładnie czyszczone za pomocą wysokociśnieniowego sprzętu do usuwania powłok. Korzystamy ze ścierniwa o różnej gradacji co pozwala na uzyskanie zróżnicowanej powierzchni.
Posiadamy myjkę natryskową i stosujemy chemię, fosforowanie żelazowe. Do przemieszczania elementów całym procesie wykorzystujemy transport podwieszany co zapewnia dużą elastyczność.
Piaskujemy również elementy drewniane jak, meble deski, elementy wystroju wnętrz, a także kamień (granit, marmur) w celu uzyskania powierzchni antypoślizgowej.
Zapraszamy
Stelco S.C.
ul. Góra Libertowska 3, 30-444 Libertów - Kraków
Tel: +48 12 256 44 70
Tel: +48 731 290 490
Tel kom: +48 501 499 963
e-mail: biuro@stelco.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.


Ulica i numer lokalu: 3
Numer telefonu: 501 499 963
Godziny otwarcia: 8-16
Adres mailowy: biuro@stelco.pl
Adres internetowy: www.stelco.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Lekarze. Dziedziny medycyny

naturoterapia

Wykaz specjalizacji, w których można uzyskać tytuł specjalisty

Powiązane oferty

 • GardenTechnika

  GardenTechnika

  Artykuły do ogrodu Wrocław (dolnośląskie) Maj 22, 2022

  GardenTechnika do oficjalny dystrybutor produktów marki WoodTechnika. W sklepie można zakupić wszystkie produkty WoodTechnika tj. rabaty ogrodowe, warzywniki, meble ogrodowe. Jednocześnie mo...

 • Out At Home

  Out At Home

  Artykuły do ogrodu Ardooie Kwiecień 28, 2022

  Out At Home to sklep z basenami ogrodowymi stworzony dla najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, które pozwolą zamienić Ci zwyczajny ogródek w ...

 • P.H.U. Kams-Stones

  P.H.U. Kams-Stones

  Artykuły do ogrodu Łask (łódzkie) Marzec 30, 2022

  Jeśli Twoim celem jest stworzenie pięknego ogrodu, nasze propozycje spełnią Twoje oczekiwania. Posiadamy kruszywa ogrodowe oraz kamienie ozdobne, które pozwolą Ci stworzyć przestrzeń o wyjąt...