Eurostal

 • Data publikacji: Styczeń 14, 2020
  • +48 32 388 06 60, Bytom, śląskie, Polska

EUROSTAL S.A.
Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi EUROSTAL , powstało 1 kwietnia 1993 roku., jako spółka cywilna, której celem działalności był handel wyrobami hutniczymi. Dynamiczny rozwój oraz stale rosnący rynek zbytu skłonił wspólników do zmiany formy prawnej. We wrześniu 1995 roku powołano do życia spółkę akcyjną, która funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Rozwój przedsiębiorstwa to również zarządzanie jakością. W 1998 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Spółka wdrożyła System Zapewnienia Jakości ISO. Normy Systemu ISO stosujemy nieprzerwanie do dziś. Spółka EUROSTAL S.A. poświęca cały swój wysiłek na stałą poprawę jakości wykonywanych usług.

Naszym głównym celem jest Zadowolenie Klienta, które staramy się osiągnąć poprzez:

- dobór dostawców pod kątem możliwości zapewnienia odpowiedniej jakości i

- stosowanie udokumentowanych metod kontroli i badań.

- profesjonalna obsługa klienta

- sprawna i szybka realizacja zamówień

- terminowa dostawa towarów

Ponadto Spółka posiada własną nieruchomość o powierzchni 25.000 m2 oraz halę, która pozwala na właściwe przechowywanie produktów. Posiadamy również własny transport odpowiedni do sprzedawanego asortymentu.

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie to gwarancja profesjonalizmu.

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie i gorąco zachęcamy do współpracy.


Ulica i numer lokalu: ul. Bernardyńska 1 Bytom 41-902
Numer telefonu: +48 32 388 06 60
Godziny otwarcia: 8:00-16:00
Adres mailowy: eurostal@eurostal.com.pl
Adres internetowy: http://www.eurostal.com.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Powiązane oferty

 • FAMA DESIGN

  FAMA DESIGN

  Meble i dodatki Gdańsk (pomorskie) Maj 13, 2020

  FAMA DESIGN od 1994 roku zajmuje się wytwarzaniem mebli kuchennych na wymiar na obszarze Trójmiasta. Każda współpraca zaczyna się rozmową z projektantem, a następnie stworzeniem projektu, po...

 • VOX

  VOX

  Meble i dodatki Poznań (wielkopolskie) Marzec 26, 2020

  W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w opar...

 • Pani Dywanik- outlet z dywanami

  Pani Dywanik- outlet z dywanami

  Meble i dodatki Iława (warmińsko-mazurskie) Styczeń 16, 2020

  Sklep internetowy z dywanami. w ofercie ponad 500 modeli dywanów i chodników. Dywany nowoczesne jak i tradycyjne, klasyczne. Zamów na www.panidywanik. pl a wyślemy zamówienie w 24 h.

Katalog ezoteryczny