REDVELVET Sp. z o.o.

  • Data publikacji: Luty 17, 2020
    • 516696000, Białystok, podlaskie, Polska

Któż nie marzy o aromatycznej kawie? Każdy lubi od czasu do czasu wypić filiżankę takiego smakołyku. Ekspres do kawy Philips to sposób na przyrządzenie pysznego napoju. Aromatycznego, orzeźwiającego, pobudzającego do życia. Kawa jest napojem doskonałym. Dzięki ekspresowi marki Philips otrzymać można smakowity napój. Maszyna jednak od czasu do czasu wymaga oczyszczenia i wówczas przydatny będzie smar do czyszczenia lub saszetki ze środkiem konserwującym. Dzięki nim ekspres posłuży dłużej smakoszom. Odkamieniacz lub tabletki czyszczące także będą niezbędne. W sklepie internetowym można nabyć akcesoria od razu i na dodatek w niewysokiej, korzystnej cenie. Warto zaopatrzyć się w nie od razu przy kupnie ekspresu. Z pewnością warto nabyć markowe akcesoria do wyjątkowego ekspresu Philips.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze sprzedawanymi przez nas sklep towarami, który dostarcza różnorodny wybór różnych produktów dla fryzjerów. Akcesoria fryzjerskie będące w naszej ofercie są dostarczane przez przetestowanych wytwórców. Dzięki sporej ofercie możemy zagwarantować, że każdy może w naszym sklepie odnaleźć artykuły odpowiedniej jakości. Najważniejszymi cechami naszego sklepu jest różnorodna oferta, atrakcyjne ceny i kompletne wsparcie naszych specjalistów. W razie potrzeby ekipa naszych pracowników służy pomocą i pozwoli na kupienie odpowiednich akcesoriów fryzjerskich. Bardzo mocno zapraszamy do zrealizowania zakupów w prowadzonym przez nas sklepie, na 100% to dobry pomysł.


Ulica i numer lokalu: Grunwaldzka 419 / 46
Numer telefonu: 516696000
Godziny otwarcia: 7 - 15
Adres mailowy: domipiekno@int.pl
Adres internetowy: https://www.domipiekno.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

    Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Katalog ezoteryczny