Odfrankuj się

 • Data publikacji: Maj 14, 2021
  • 224936745, Warszawa, mazowieckie, Polska

Jesteśmy serwisem zrzeszającym najbardziej doświadczonych prawników w dziedzinie dochodzenia odszkodowań od instytucji finansowych.

Tworzymy zespół wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych, którzy od blisko 20 lat specjalizują się w prawie bankowym i finansowym.

W tym czasie udało nam się pomóc tysiącom klientów, dla których odzyskaliśmy odszkodowania o wartości przeszło 3 miliardów polskich złotych.

Jesteśmy ekspertem w sprawach kredytów zaciągniętych we frankach. Przeanalizowaliśmy setki spraw naszych Klientów, tysiące różnych umów z bankami, zdobyliśmy doświadczenie i poznaliśmy zapisy, na podstawie których, możemy skuteczne wnosić o odzyskanie odszkodowania oraz dochodzenie Twoich roszczeń w postępowaniu zarówno przed, jak i sądowym.

Nasz zespół to wykwalifikowani adwokaci oraz radcy prawni, którzy specjalizują się w prawie bankowym i finansowym.


Ulica i numer lokalu: Sienna 72kontakt@odfrankujsie.pl
Numer telefonu: 224936745
Godziny otwarcia: 7-19 (poniedziałek - piątek)
Adres mailowy: kontakt@odfrankujsie.pl
Adres internetowy: https://odfrankujsie.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Naturopatia

naturoterapia

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm terapii naturalnych

Powiązane oferty

 • Należy się

  Należy się

  Doradztwo finansowe Legnica (dolnośląskie) Sierpień 13, 2021

  O nas Jesteśmy partnerem grupy EuCO (Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), lidera rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, działającego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i...

 • MK INCASSO Magdalena Konwińska

  MK INCASSO Magdalena Konwińska

  Doradztwo finansowe Kalisz (wielkopolskie) Kwiecień 22, 2021

  Celem firmy windykacyjnej MK INCASSO jest umacnianie marki firmy jak również stały wzrost jakości oferowanych usług. 15 letnie doświadczenie w branży windykacyjnej pozwoliło nam zbudować sta...

 • Janusz Jugaszek Marketing nieruchomości

  Janusz Jugaszek Marketing nieruchomości

  Doradztwo finansowe Brzeg Dolny (dolnośląskie) Marzec 15, 2021

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą współpracy z moją działalnością w zakresie monitorowania i prowadzenia kampanii reklamowych dla inwestycji nieruchomości. Jesteśmy agencją która od 10 la...