Centrum Dobrych Ubezpieczeń Agnieszka Kubacka

 • Data publikacji: Styczeń 10, 2020
 • Data modyfikacji: Styczeń 10, 2020
  • 572506907, Częstochowa, śląskie, Polska

Zapraszamy do naszego biura w Częstochowie aby nasi doradcy przestawili Państwu najkorzystniejsze oferty ubezpieczeniowe dopasowane bezpośrednio do Państwa potrzeb.

Jesteśmy przedstawicielami 23 firm ubezpieczeniowych:
ALLIANZ, AXA, AVIVA, COMPENSA, CONCORDIA, GENERALI, WIENER, ErgoHestia, PROAMA, INTERRISK, INTER POLSKA, LINK4, UNIQA, WARTA/HDI, PZU.

Do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie, dobieramy najlepsze ubezpieczenia które zapewnią poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów.


Ulica i numer lokalu: Waszyngtona 20 lok. 10
Numer telefonu: 572506907
Godziny otwarcia: 9-17
Adres mailowy: biuro.cdu@gmail.com
Adres internetowy: http://cdu-kubacka.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Powiązane oferty

 • Ubezpieczenia i Nieruchomości Mirosław Siedlecki

  Ubezpieczenia i Nieruchomości Mirosław Siedlecki

  Ubezpieczenia Ciechocinek (kujawsko-pomorskie) Maj 29, 2018

  Ubezpieczenia i Nieruchomości Mirosław Siedlecki to rodzinna firma działająca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wiodących towarzystw ub...

Katalog ezoteryczny