Bartmax Rzeszów - Serwis klimatyzacji

 • Data publikacji: Luty 20, 2021
  • 508709744, Rzeszów, podkarpackie, Polska

Bartmax to prężnie rozwijająca się firma, która w swojej ofercie posiada najwyższej jakości usługi z zakresu klimatyzacji samochodowej, wodorowania silników oraz ozonowania. Działamy na terenie całego Podkarpacia zarówno w naszej placówce jak i z dojazdem do klienta. Możemy poszczycić się przeszkoloną kadrą, profesjonalnie przygotowaną do świadczenia usług oraz korzystnymi cenami wszystkich oferowanych przez Nas usług. Jako jedyni na Podkarpaciu świadczymy serwis klimatyzacji z dojazdem do klienta.


Ulica i numer lokalu: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 10
Numer telefonu: 508709744
Adres mailowy: bartmaxrzeszow@gmail.com
Adres internetowy: http://bartmax.rzeszow.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • Naprawa układów napędowych Adam Drypa

  Naprawa układów napędowych Adam Drypa

  Serwisy motoryzacyjne Gdańsk (pomorskie) Styczeń 15, 2021

  Jesteśmy profesjonalnym serwisem układów napędowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w profesjonalnej regeneracji i naprawie mostów napędowych I dyferencjałów takich...

 • Auto-Widawski S.C.

  Auto-Widawski S.C.

  Serwisy motoryzacyjne Warszawa (mazowieckie) Listopad 10, 2020

  Serwis Auto-Widawski to firma rodzinna, która istnieje na rynku od roku 1982. Należymy do sieci EuroWarsztat skupiającej niezależne serwisy w całej Europie i dbającej o wysoki standard świad...

 • Auto-Moto Serwis s.c. Robert Kużdżał, Marta Kużdżał

  Auto-Moto Serwis s.c. Robert Kużdżał, Marta Kużdżał

  Serwisy motoryzacyjne Tarnów (małopolskie) Wrzesień 23, 2020

  Oferujemy pełny zakres usług dla właścicieli samochodów znajdujących się w obszarze Tarnowa. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwala obsługiwać szeroki zakres usług samochodowych.

Ogłoszenia rolnicze