DOZAMEL Sp. z o.o.

 • Data publikacji: Maj 22, 2020
  • 713565701, Wrocław, dolnośląskie, Polska

DOZAMEL Sp. z o.o. oferuje nabyte przez lata umiejętności w zarządzaniu usługami przemysłowymi na obszarze Wrocławskiego Parku Przemysłowego w zakresie wynajmu powierzchni biurowych, produkcyjnych i magazynowych, kompleksowej dostawy mediów (woda, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ciepło, sprężone powietrze), usług transportowych, wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych, usług gastronomicznych, zaopatrzenia w odzież roboczą i środki BHP.
Wrocławski Park Przemysłowy, o ponad 100-letnich tradycjach przemysłowych, zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 10 i obejmuje 163-hektarowy obszar położony w niewielkiej odległości od centrum Wrocławia. Znajduje się tu zorganizowana infrastruktura przemysłowa: biura, hale produkcyjne, magazyny, drogi wewnętrzne, bocznica kolejowa oraz tereny do wynajmu i na sprzedaż. Na terenie Parku prowadzi działalność 250 przedsiębiorstw z różnych branż, spośród których najliczniej reprezentowane są branże: elektromaszynowa, elektrotechniczna, budowlana, elektroniczna, informatyczna, metalurgiczna, metalowa, obróbki mechanicznej, transportowa i spedycyjna. Dzięki istniejącej infrastrukturze, dla prowadzących aktywność gospodarczą Klientów Wrocławskiego Parku Przemysłowego, miejsce to oznacza gwarancję dynamicznego rozwijania działalności produkcyjnej, a także wysokiej jakości oferowanych usług.


Ulica i numer lokalu: Fabryczna 10
Numer telefonu: 713565701
Godziny otwarcia: 8:00-16:00
Adres mailowy: sekretariat@dozamel.pl
Adres internetowy: https://dozamel.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Powiązane oferty

 • SKEPP Poland Biura do wynajęcia

  SKEPP Poland Biura do wynajęcia

  Wynajem nieruchomości Warszawa (mazowieckie) Grudzień 9, 2019

  Firma SKEPP prowadzi darmową platformę internetową dla powierzchni biurowych do wynajęcia www.skepp.com/pl ---> Jeśli szukasz biura do wynajęcia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu lub w Gda...

Katalog ezoteryczny