IPAK Sp.J. M.Sikora P.Gałczyński

 • Data publikacji: Styczeń 7, 2020
 • Data modyfikacji: Styczeń 7, 2020
  • 508140485, Świdnik, lubelskie, Polska

Etykiety - ich produkcja , to najnowszy dział uruchomiony przez firmę Ipak w 2018 roku . Nasze etykiety i opakowania znajdują zastosowanie w wielu gałęziach branży spożywczej i przemysłowej. Jako producent wysokiej jakości etykiet i worków foliowych chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie opakowań i logistyki.

Etykiety produkowane przez naszą firmę, woreczki foliowe oraz inne wysokiej jakości opakowania są tym, na czym koncentrujemy szczególną uwagę . Dlatego zainwestowaliśmy w nowoczesny park maszynowy . Nasze maszyny do produkcji etykiet samoprzylepnych na roli , są aktualnie jednymi z najszybszych tego typu urządzeń w Europie.

Etykiety samoprzylepne na roli, foliowe worki na chleb, papierowe torby do pieczywa wykonujemy w różnych wariantach - mogą to być opakowania czyste , bądź z zadrukiem do 8 kolorów .

Worki foliowe wykonywane są przez nas z najwyższej jakości materiałów, mogą być realizowane w bardzo różnorodnych wariantach. Są adresowane do każdej branży, począwszy od woreczków na pieczywo, słodycze poprzez woreczki dla przemysłu tekstylnego , kosmetycznego rolnictwa, skończywszy na woreczkach z euro otworem zaklejanych taśmą klejącą.


Ulica i numer lokalu: Budowlana 4-6
Numer telefonu: 508140485
Godziny otwarcia: 7.00 - 16.00
Adres mailowy: biuro@ipak-ipak.pl
Adres internetowy: www.ipak-ipak.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • KAKADO SP. Z O.O.

  KAKADO SP. Z O.O.

  Artykuły papiernicze Będzin (śląskie) Luty 25, 2020

  Kakado jest firmą obecną od 30 lat na rynku polskim i międzynarodowym. Dostarczamy materiały dla branży opakowań, poligraficznej, introligatorskiej i reklamowej. Posiadamy szeroką ofertę mec...

 • Top Druk Sp. z o.o. Sp.k

  Top Druk Sp. z o.o. Sp.k

  Artykuły papiernicze Łomża (podlaskie) Styczeń 14, 2020

  Top Druk to drukarnia cyfrowo-offsetowa istniejąca 2004r. Każdego roku produkujemy, przetwarzamy i wysyłamy ponad kilkadziesiąt tysięcy wydruków w naszej drukarni w Łomży w Polsce. Nasz pers...

Ogłoszenia rolnicze