IPAK Sp.J. M.Sikora P.Gałczyński

 • Data publikacji: Styczeń 7, 2020
 • Data modyfikacji: Styczeń 7, 2020
  • 508140485, Świdnik, lubelskie, Polska

Etykiety - ich produkcja , to najnowszy dział uruchomiony przez firmę Ipak w 2018 roku . Nasze etykiety i opakowania znajdują zastosowanie w wielu gałęziach branży spożywczej i przemysłowej. Jako producent wysokiej jakości etykiet i worków foliowych chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie opakowań i logistyki.

Etykiety produkowane przez naszą firmę, woreczki foliowe oraz inne wysokiej jakości opakowania są tym, na czym koncentrujemy szczególną uwagę . Dlatego zainwestowaliśmy w nowoczesny park maszynowy . Nasze maszyny do produkcji etykiet samoprzylepnych na roli , są aktualnie jednymi z najszybszych tego typu urządzeń w Europie.

Etykiety samoprzylepne na roli, foliowe worki na chleb, papierowe torby do pieczywa wykonujemy w różnych wariantach - mogą to być opakowania czyste , bądź z zadrukiem do 8 kolorów .

Worki foliowe wykonywane są przez nas z najwyższej jakości materiałów, mogą być realizowane w bardzo różnorodnych wariantach. Są adresowane do każdej branży, począwszy od woreczków na pieczywo, słodycze poprzez woreczki dla przemysłu tekstylnego , kosmetycznego rolnictwa, skończywszy na woreczkach z euro otworem zaklejanych taśmą klejącą.


Ulica i numer lokalu: Budowlana 4-6
Numer telefonu: 508140485
Godziny otwarcia: 7.00 - 16.00
Adres mailowy: biuro@ipak-ipak.pl
Adres internetowy: www.ipak-ipak.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Lekarze. Dziedziny medycyny

naturoterapia

Wykaz specjalizacji, w których można uzyskać tytuł specjalisty

Powiązane oferty

 • Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o.

  Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o.

  Artykuły papiernicze Kalisz (wielkopolskie) Sierpień 1, 2022

  Wydawnictwo MARTEL istnieje od 2001 roku. Działając kilkanaście lat w branży zdobyliśmy doświadczenie i opinię solidnego wydawcy. Dzięki produktom najwyższej jakości, atrakcyjnym cenom oraz ...

 • BESTPACK

  BESTPACK

  Artykuły papiernicze Inowrocław (kujawsko-pomorskie) Styczeń 24, 2022

  Firma Best Pack Rafał Królikowski świadczy usługę doboru odpowiedniego opakowania zgodnie z potrzebami klienta. Dzięki zdobytemu doświadczeniu znana jest z optymalnych opcji wyboru dostępnyc...

 • VIS Ewa Sylwia Kaczmarek

  VIS Ewa Sylwia Kaczmarek

  Artykuły papiernicze Łódź (łódzkie) Wrzesień 24, 2021

  Produkujemy zawieszki zapachowe Dla Ciebie lub Twojego klienta. Zawieszki zapachowe z logo są świetnym nośnikiem reklamy. Możesz wybrać dowolny nadruk oraz kształt. Drukujemy w pełnym kolorz...