Centrum BHP WPP

 • Data publikacji: Maj 22, 2020
  • 71 356 56 55, Wrocław, dolnośląskie, Polska

Centrum BHP WPP zlokalizowane jest we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 10 w budynku C3 na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Oferujemy profesjonalne doradztwo BHP połączone z nowoczesną ekspozycją naszych produktów z branży bezpieczeństwa i higieny pracy. Umożliwiamy dostęp do innowacyjnych i najnowszych rozwiązań z zakresu środków ochrony indywidualnej: odzieży roboczej i ochronnej, obuwia i rękawic, środków ochrony głowy, wzroku, słuchu, a także specjalistycznego sprzętu, narzędzi i środków czystości. Na uwagę zasługują także nasze kolekcje odzieży "inteligentnej" produkowanej ze specjalnych kompozytów materiałowych i włókien, która aktywnie reaguje na bodźce pochodzące z otoczenia.
Polecamy również wydajne, innowacyjne, elastyczne i dostosowane do potrzeb naszych Klientów maszyny dystrybucyjne szerokiej gamy artykułów BHP. Dzięki nim, z pełną rejestracją pobrań i zwrotów oraz analityką kosztową, będziesz mógł zarządzać wyposażeniem BHP w firmie, wydawać przedmioty jednostkowo oraz zapewnisz optymalny stan zapasów przy stanowiskach pracy. Naszym celem jest zapewnienie Twoim pracownikom maksimum bezpieczeństwa przy pracy oraz pełną kontrolę wydatków.
Współpracujemy z największymi producentami artykułów BHP w Polsce, Europie i na świecie. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu produkty wysokiej jakości, transfer wiedzy i innowacji w dziedzinie BHP, konkurencyjne ceny oraz stały dostęp do naszych zapasów magazynowych.


Ulica i numer lokalu: Fabryczna 10/C3
Numer telefonu: 71 356 56 55
Godziny otwarcia: 8:00-16:00
Adres mailowy: bhp@wpp.wroc.pl
Adres internetowy: https://bhp.dozamel.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Powiązane oferty

 • Sklep internetowy CASU.pl

  Sklep internetowy CASU.pl

  Artykuły przemysłowe Wschowa (lubuskie) Październik 8, 2018

  Wiele ludzi eksploruje modę. Ma swój własny styl. Pragnie wyglądać oryginalnie. Nie zawsze, żeby ubierać się w oryginalne kreacje, w rzeczy, które będą wyróżniać się na tle innych trzeba pos...

Katalog ezoteryczny