HEK Osuszacze Kompresory

 • Data publikacji: Październik 27, 2020
 • Data modyfikacji: Październik 27, 2020
  • +48 717994940, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska

HEK Osuszacze Kompresory-Polska rodzinna firma udzielająca usługi serwisowe oraz handlowe. Założona w roku 1998 r. świadczy zarówno profesjonalne serwisy urządzeń sprężonego powietrza, jak i sprzedaje najwyższej klasy oryginalne produkty oraz części zamienne. Bazując na specjalistycznej wiedzy, pomagamy w rozwiązywaniu podstawowych oraz tych bardziej złożonych problemów. Kluczowym zadaniem przedsiębiorstwa HEK jest zadowolenie kontrahentów i potencjalnych klientów biznesowych.
HEK jest bezpośrednim serwisem i dystrybutorem sprężarek FINI oraz ATMOS na rynek Polski. Zapewniona jest fachowość, dostępność części zamiennych, jak i krótki termin realizacji zamówienia. Do wszystkich sprzedawanych sprężarek śrubowych oferowany jest pełny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Natomiast klienci serwisujący sprężarki we własnym zakresie mogą zadowolić się pełnym dostępem do części eksploatacyjnych.
Specjalistyczne audyty sieci oraz urządzeń sprężonego powietrza oparte są na wielopunktowych pomiarach konkretnych, zadanych parametrów. Cele wykonywania pomiarów wyznaczane są na podstawie oczekiwań odbiorcy, dostarczonych ogólnych danych dotyczących wielkości urządzeń, wielkości sieci. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac pomiarowych przeprowadzane są konsultacje z zamawiającym dotyczące zarysu oraz koncepcji audytu.
Firma dysponuje bogatym wyborem części do sprężarek, filtrów i osuszaczy sprężonego powietrza, oraz drenów, separatorów wody i oleju, a także innymi urządzeniami. Oferuje również doradztwo techniczne i pomoc w doborze odpowiednich części do sprężarek.
HEK Osuszacze Kompresory to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka profesjonalnych serwisów sprężarek śrubowych, wykonania sprawdzonych i polecanych audytów oraz pomiarów, a swą gammą i różnorodnością produktów firma może zaskoczyć nie jednego klienta.


Ulica i numer lokalu: Sosnowa 26
Numer telefonu: +48 717994940
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00
Adres mailowy: sekretariat@hek.com.pl
Adres internetowy: https://www.hek.com.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • Prolit

  Prolit

  Artykuły przemysłowe Przyjaźń (pomorskie) Listopad 8, 2020

  Sklep spawalniczy - urządzenia do spawania, akcesoria i materiały spawalnicze Prolit to sklep spawalniczy działający w branży szeroko rozumianych artykułów spawalniczych, przeznaczonych dla ...

 • Emtor Sp. z o.o.

  Emtor Sp. z o.o.

  Artykuły przemysłowe Toruń (kujawsko-pomorskie) Sierpień 8, 2020

  Chcesz zaopatrzyć się w profesjonalne wózki widłowe? Zależy Ci na maksymalnej poprawie warunków Twojej pracy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Sprzęt dostępny w asortymencie Emtor pozytywnie wyr...

 • Martech - Pneumatyka

  Martech - Pneumatyka

  Artykuły przemysłowe Białystok (podlaskie) Lipiec 11, 2020

  Martech jest polskim dostawcą artykułów przeznaczonych dla firm i zakładów zajmujących się naprawą i serwisem automatyki przemysłowej. Sklepy zlokalizowane są w Olszynie i Białymstoku. Ofert...