Supermarket internetowy Tarnów, Nowy Sącz

 • Data publikacji: Czerwiec 8, 2020
  • +48146913013, Tarnów, małopolskie, Polska

Supermarket internetowy, zakupy online Tarnów, Nowy Sącz! Jedyna taka oferta skierowana do mieszkańców tych miast oraz okolic. Dowozimy zakupy zamówione na naszej stronie przez internet już na drugi dzień roboczy. Wejdź na naszą stronę – www.zakupyonline.com.pl, wybierz produkty, które chcesz kupić, wpisz adres i odbierz swoje zakupy spod drzwi własnego domu już na następny dzień. Niezbędne do codziennego życia produkty w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu!

Oferujemy naszym klientom świeże i starannie zapakowane produkty spożywcze oraz różnego rodzaju chemię domową i kosmetyki. Jako jedyni na rynku oferujemy produkty prosto od rolnika! Oferujemy świeże, lokalne produkty. Nawiązaliśmy współpracę z rolnikami tarnowskimi oraz sądeckimi i chcemy ją stale rozwijać. Mamy bardzo duży wybór, produkty zawsze świeże, dbamy o każdy detal!

Już teraz zostań w domu i skorzystaj z naszej bezkontaktowej dostawy – odbierz zakupy spod drzwi swojego domu lub mieszkania, i nie narażaj się na kontakt z innymi ludźmi!

Wejdź na www.zakupyonline.com.pl i stwórz swoją listę zakupów, a nasz dostawca pozostawi je pod Twoimi drzwiami, bez zbędnego kontaktu. Jeśli potrzebujesz, złóż zamówienie telefonicznie pod nr:
Tarnów: - +48 14 691 30 13
Nowy Sącz: +48 18 540 58 17
w razie pytań, nasz konsultant służy pomocą.


Ulica i numer lokalu: Lwowska 4
Numer telefonu: +48146913013
Godziny otwarcia: 7-19
Adres mailowy: zakupyonline.marketing@gmail.com
Adres internetowy: https://zakupyonline.com.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Lekarze. Dziedziny medycyny

naturoterapia

Wykaz specjalizacji, w których można uzyskać tytuł specjalisty

Powiązane oferty

 • Sklep Starwax

  Sklep Starwax

  Artykuły przemysłowe Wrocław (dolnośląskie) Maj 23, 2022

  Potrzebujesz produktów do sprzątania? Chcesz, aby były to sprawdzone i profesjonalne środki czystości? Jeśli tak, to sklep Starwax jest właśnie dla ciebie! Jego szeroka oferta obejmuje takie...

 • Plandeki-Ostrowska

  Plandeki-Ostrowska

  Artykuły przemysłowe Płock (mazowieckie) Listopad 12, 2021

  Plandeki Ostrowska Płock Produkcją plandek czyli wszystkich wyrobów technicznych z materiału PCV zajmujemy się już ponad 26lat. Doświadczenie zdobyte w tym okresie zapewnia gwarancje dla nas...

 • Corrimex

  Corrimex

  Artykuły przemysłowe Łomianki-Kiełpin (mazowieckie) Listopad 4, 2021

  Wyposażenie stacji benzynowej w armaturę paliwową i myjnie samochodowe to dziedzina, w której Corrimex specjalizuje się do początku swojego funkcjonowania, czyli już ponad 30 lat! Wyposażymy...