Bag of things | Torby ekologiczne

 • Data publikacji: Styczeń 31, 2020
  • 887026024, Leszno, wielkopolskie, Polska

Bag of things to rodzinna eko-marka, która ceni sobie jakość i minimalizm. W małej pracowni w zachodniej Polsce tworzymy akcesoria proste i funkcjonalne, a naszym głównym celem jest wyeliminowanie plastiku na rzecz produktów naturalnego pochodzenia. Nasze naturalne akcesoria powstają w zgodzie z duchem slow fashion. Swoista zrównoważona moda jest alternatywą dla masowej produkcji pozbawionej szacunku dla środowiska i pracownika. Promujemy bardziej etyczny i zrównoważony sposób wytwarzania ekologicznych produktów, a naszym celem jest raczej spowolnienie konsumpcji i zredukowanie naszych potrzeb do kilku produktów wysokiej jakości. Nasze torby materiałowe powstają lokalnie, w małej pracowni w zachodniej Polsce, dzięki czemu zapewniamy dopracowanie każdego detalu. Projektantką w Bag of things jest Gosia, która z wielką pasją tworzy nasze ekologiczne torby. Akcesoria te starczą na dłużej niż jeden sezon, a naturalne materiały to ponadczasowa klasyka i nigdy nie wyjdą z mody.

Przyjazne środowisku torby ekologiczne wykonujemy ręcznie, a każdy produkt z naszej kolekcji jest unikatowy i niepowtarzalny. Nasze torby szyjemy z tkanin 100% organicznych oznaczonych certyfikatem. Len, juta oraz bawełna, z których powstają akcesoria, rosną na polach nienawożonych pestycydami. Aktualnie stosowanie chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych jest nagminnie stosowaną metodą przyspieszenia wzrostu roślin.


Ulica i numer lokalu: Zamenhofa 108e, 64-100 Leszno
Numer telefonu: 887026024
Adres mailowy: polishbagofthings@gmail.com
Adres internetowy: www.bag-of-things.com
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Naturopatia

naturoterapia

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm terapii naturalnych

Powiązane oferty

 • Aimor - biżuteria z brylantami

  Aimor - biżuteria z brylantami

  Biżuteria i ozdoby Olsztyn (warmińsko-mazurskie) Marzec 16, 2016

  Aimor jest firmą jubilerską, która jako pierwsza w Polsce wyspecjalizowała się w sprzedaży pierścionków zaręczynowych i biżuterii z diamentami. Aimor to 20 lat doświadczenia w branży jubiler...