Dermatic.pl

  • Data publikacji: Maj 13, 2019
    • 690 020 021, Poznań, wielkopolskie, Polska

Dermatic.pl to interaktywny system grupowych zamówień sprzętu zabiegowego oraz preparatów stosowanych w branży medycznej.

Celem systemu jest ułatwienie pracy lekarzom poprzez kompleksowe przedstawienie oferty, umożliwienie szybkiego złożenia zamówienia, a przede wszystkim uzyskanie możliwie najniższych cen na niezbędne urządzenia oraz produkty.

W Dermatic.pl nawet pojedyncze preparaty oferowane są ze wysokimi zniżkami
W Dermatic.pl zamówisz pakiet produktów różnych producentów uzyskując dodatkowo rabat ilościowy
Wyłącznie Dermatic.pl poprzez stworzenie grupy zamówieniowej umożliwi Ci uzyskanie wysokich rabatów na zakup wyspecjalizowanego sprzętu zabiegowego
Do kogo kierujemy ofertę?

System Dermatic.pl został stworzony w głównej mierze na potrzeby lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną. Jeśli pragniesz znacznie obniżyć koszt oferowanych zabiegów to Dermatic.pl jest idealnym narzędziem dla Ciebie.


Jak działa nasz serwis?

Dermatic.pl jest pierwszą w Polsce platformą zrzeszającą środowisko lekarskie. Rabaty wynikające z wolumenu zamówień pozwalają na znaczne obniżenie cen produktów oferowanych przez nasz serwis.

Dermatic.pl wciąż ewoluuje. Staramy się słuchać i analizować Państwa opinie. Pozwala to dopasować możliwości systemu w taki sposób aby jak najlepiej spełniał swoją funkcję, stając się przydatnym narzędziem pracy każdego lekarza.


Czy produkty są oryginalne?

Wszystkie produkty w ofercie Dermatic.pl są oryginalne i pochodzą od producentów lub ich oficjalnych przedstawicieli w Polsce.

Życzymy udanego użytkowania serwisu i zapraszamy do współpracy,
Zespół Dermatic.pl


Ulica i numer lokalu: ul. Kościelna 21
Numer telefonu: 690 020 021
Adres mailowy: kontakt@dermatic.pl
Adres internetowy: http://www.dermatic.pl/
Głosuj
Wynik 1 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

    Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Lekarze. Dziedziny medycyny

naturoterapia

Wykaz specjalizacji, w których można uzyskać tytuł specjalisty