CDM Sp. z o.o

 • Data publikacji: Luty 27, 2017
  • 42 684 04 88, Ksawerów, łódzkie, Polska

CDM jest jednym z największych dostawców folii opakowaniowych BOPP, CPP, BOPET dla branży opakowań giętkich w Polsce i Europie Centralnej. Współpraca z producentami z całego świata, asortyment folii oraz poziom zapasów, pozwalają na realizację dowolnego zamówienia. CDM posiada znaczny potencjał personalny, produkcyjny i logistyczny, co sprawia, że Partnerzy Handlowi mogą liczyć na natychmiastową dostępność zamawianych przez nich folii oraz ograniczać koszty utrzymania zapasów.

CDM jest także producentem opakowań z nadrukiem fleksograficznym do kwiatów, doniczkowych roślin ozdobnych oraz świeżych ziół, warzyw i owoców. W produkcji wykorzystywane są nowoczesne, niemieckie linie zgrzewające, które wytwarzają wysokiej jakości, zadrukowane opakowania w pakietach dla polskich i europejskich ogrodników. Nadruk fleksograficzny wykonywany jest w innowacyjnej i ekologicznej technologii farb wodorozcieńczalnych BIOPRINT. Farby wodne, których używamy, gwarantują bezpieczeństwo pakowanych produktów poprzez eliminację zjawiska retencji rozpuszczalników w opakowaniu i emisji szkodliwych substancji.


Ulica i numer lokalu: Cegielniana 7
Numer telefonu: 42 684 04 88
Adres mailowy: cdm@cdm.pl
Adres internetowy: www.cdm.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • Kwand - Producent Opakowań Foliowych

  Kwand - Producent Opakowań Foliowych

  Opakowania i transport Łańcut (podkarpackie) Luty 27, 2017

  Produkujemy opakowania z materiałów termozgrzewalnych, zadrukowanych i bez zadruku: -worki płaskie -torebki ze zgrzewem pionowym -saszetki -opakowania trapezowe -worki z euro zawieszką -opak...

Ogłoszenia rolnicze