Kielbasnik.com - sklep internetowy

  • Data publikacji: Wrzesień 27, 2019
    • 665662121, Sanok, podkarpackie, Polska

Kiełbaśnik to sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą szeroko pojętych artykułów dla przemysłu mięsnego. Oferta skierowana do firm i osób, które pasjonują się wyrobem wędlin i mięsa na skalę masową ale także jednostkową w sposób tradycyjny, ekologiczny.
Oferowane przez nas produkty służą przede wszystkim do wyrobu kiełbas, kaszanek, wędzonek, parówek, pasztetów, kabanosów, szynek, polędwic, itp. Głównymi towarami są: jelita naturalne, przyprawy, akcesoria masarskie. Produkujemy również kloce rzeźnicze (ze stali nierdzewnej i blaty z polietylenu)


Ulica i numer lokalu: Traugutta 21
Numer telefonu: 665662121
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
Adres mailowy: meatservice@op.pl
Adres internetowy: kielbasnik.com
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

    Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Ogłoszenia rolnicze