Sklep Zoologiczny Rafa

 • Data publikacji: Styczeń 7, 2021
 • Data modyfikacji: Styczeń 9, 2021
  • 798954726, Kraków, małopolskie, Polska

Nasza firma nie jest tylko specjalistycznym sklepem z artykułami dla zwierząt, ale również rodzajem łącznika między ludźmi i zwierzętami.

W sklepie Rafa każdy klient może otrzymać fachowe porady, dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila.
Oferujemy szeroki asortyment karm dla zwierząt i środków pielęgnacyjnych, ubranek. Sprzedajemy różnego typu akcesoria dla zwierząt.
W stałej ofercie sklepu są ptaki, króliki, świnki, chomiki. Udzielamy pełnego instruktażu przy zakupie zwierząt. Dla nas klient jest najważniejszy. Do naszego sklepu Rafa można wejść ze swoim czworonożnym przyjacielem. Te zwierzaki są dla nas największą inspiracją, a ich obecność przy zakupach dostarcza dużo pozytywnej energii.


Ulica i numer lokalu: 27
Numer telefonu: 798954726
Godziny otwarcia: 10-18
Adres mailowy: skleprafa@gmail.com
Adres internetowy: www.skleprafa.com.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Robert Mazur

  Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Robert Mazur

  Usługi weterynaryjne Szczecin (zachodniopomorskie) Maj 21, 2020

  Gabinet weterynaryjny Rober Mazur umiejscowiony jest na ul. Odzieżowej 3 w Szczecinie. Gabinet jest dostępny na rynku od 1997 roku. Wraz z moim zespołem pomagamy w leczeniu i profilaktyce na...

 • Weterynarz Stargard - Janusz Grabiec Usługi Weterynaryjne

  Weterynarz Stargard - Janusz Grabiec Usługi Weterynaryjne

  Usługi weterynaryjne Stargard (zachodniopomorskie) Styczeń 22, 2019

  Weterynaria zwana jest również, jako medycyna weterynaryjna oraz jest to nauka, która wszelkie swe zagadnienia poświęca zwierzakom oraz ich schorzeniom. Poza tym każdy weterynarz zajmuje się...

 • Vetanimal

  Vetanimal

  Usługi weterynaryjne Piaseczna Górka (świętokrzyskie) Marzec 12, 2018

  Oferujemy wyłącznie renomowane i zalecane przez lekarzy weterynarii preparaty przeciwpasożytnicze, witaminy dla psów i witaminy dla kotów. Dokładnie te same suplementy i preparaty zalecam pa...

Ogłoszenia rolnicze