Akademia Judo

 • Data publikacji: Luty 27, 2017
  • 881-57-56-76, Poznań, wielkopolskie, Polska

Pomysł utworzenia stowarzyszenia Klubu Sportowego Akademia Judo narodził się w głowie obecnego prezesa Radosława Miśkiewicz.

Akademia chce się uczyć od najlepszych. Nasze dążenia do celu są wsparte praktyką, innowatorskimi pomysłami i konsekwencją . młodością w zespole. W tej chwili trenujemy w 12 miejscach Poznania, Buku, Lubonia , Mosiny , Wiry, Opalenicy, Oborniki , Daszewice, Czapury.

Zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania dzieci, nie wynik jest ważny, a zdobyte umiejętności; przede wszystkim techniczne. Chcemy by takie zasady były naszą myślą przewodnią w codziennej pracy z młodzieżą... nie tylko pustymi słowami.

W naszym klubie z każdą grupą prowadzi trener, który jest zaangażowany w 100% w tym co robi. Przede wszystkim robi to z PASJĄ , z dziećmi i młodzieżą którzy chcą korzystać uroków JUDO.


Ulica i numer lokalu: Głogowska 101
Numer telefonu: 881-57-56-76
Adres mailowy: biuro@akademiajudo.pl
Adres internetowy: www.akademiajudo.pl
Głosuj
Wynik 1 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Naturopatia

naturoterapia

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm terapii naturalnych

Powiązane oferty

 • Ski Art Bukowina Tatrzańska

  Ski Art Bukowina Tatrzańska

  Kluby sportowe Bukowina Tatrzańska (małopolskie) Luty 27, 2017

  Licencjonowana Szkoła Narciarsko- Snowboardowa. Nauka jazdy na nartach i snowboardzie. Szkolenie: indywidualne oraz grupowe na każdym poziomie zaawansowania narciarskie i snowboardowe wyciec...

 • Klub Narciarski Wertikal

  Klub Narciarski Wertikal

  Kluby sportowe Kraków (małopolskie) Luty 27, 2017

  Szkoła / Klub Narciarski WERTIKAL Kraków Narciarstwo to nasza pasja. Działamy już 20 lat zajmując się nauczaniem jazdy na nartach dzieci i młodzieży. Organizujemy zawody, obozy narciarskie w...

 • Bokserski Klub Rekreacyjny GLADIATOR

  Bokserski Klub Rekreacyjny GLADIATOR

  Kluby sportowe Białystok (podlaskie) Luty 27, 2017

  Jesteśmy jedynym klubem rekreacyjnym w Białymstoku oferującym zajęcia bokserskie. Trening prowadzą wykwalifikowani trenerzy zajmujący się na co dzień szkoleniem zawodników w białostockich kl...