PM Bike

 • Data publikacji: Październik 20, 2021
  • 789 300 042, Rybnik, śląskie, Polska

Istnieje na rynku wiele akcesoriów mających na celu podwyższenie standardu roweru i polepszenie jakości jazdy. Większość z nich jesteś w stanie znaleźć w szerokim asortymencie PM BIKE- zarówno stacjonarnie w Zabrzu i Katowicach, jak i online.
Co więcej, przedstawiana firma z Rybnika ma w swojej ofercie jedynie produkty najlepszych światowych producentów, takich jak np. Trek, Diamant, Kross, Bontrager, Haibike, Ghost, Winora, Topeak, Sigma czy La Pierre.
Warto również zwrócić uwagę na przydatne informacji dostępne na blogu PM BIKE.


Ulica i numer lokalu: ul. Wodzisławska 11
Numer telefonu: 789 300 042
Godziny otwarcia: Pn-Pt 10.00-18.00, Sobota 10.00-14.00
Adres mailowy: sklep@pmbike.pl
Adres internetowy: https://pmbike.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Naturopatia

naturoterapia

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm terapii naturalnych

Powiązane oferty

 • Zumbi Store

  Zumbi Store

  Rowery i akcesoria Rabka-Zdrój (małopolskie) Wrzesień 7, 2020

  Zumbi Store to sklep internetowy oferujący części rowerowe, kierownice do roweru, mostki rowerowe, hamulce rowerowe, piasty rowerowe, koła do roweru, ramy rowerowe, części serwisowe do ebike...

 • Sklep rowerowy IMMOTION

  Sklep rowerowy IMMOTION

  Rowery i akcesoria Wrocław (dolnośląskie) Maj 24, 2020

  Sklepy rowerowe IMMOTION posiadają oddziały w czterech różnych dzielnicach Wrocławia - Śródmieście (Biskupin), Stare Miasto (Pałacyk), Fabryczna (Kozanów) oraz Psie Pole (Raków). Oferta skle...