Fabryka Endorfiny

 • Data publikacji: Listopad 22, 2019
  • 733503645, Bielsko-Biała, śląskie, Polska

FABRYKA ENDORFINY to studio fitness, wyposażone w wysokospecjalistyczny sprzęt PowerSlim Active, Vacu Body Space, sauna infrared, lampa kolagenowa, rollmasażer, platforma wibracyjna, pasy masujące.

Udostępniamy nowoczesne urządzenia fitness wspomagające odchudzanie, likwidację cellulitu, rozstępów i kształtowanie sylwetki przy użyciu podczerwieni i jonizacji, drenażu limfatycznego, podciśnienia oraz stymulacji nerwowo-mięśniowej organizmu wywołanej drganiami mechanicznymi.
Oferujemy usługi w kameralnym, eleganckim wnętrzu zapewniając optymalne, komfortowe warunki do ćwiczeń dla kobiet. Jest to miejsce, w którym Panie w różnym wieku i o różnych kształtach mogą się czuć swobodnie.

Wyróżniamy się na tle istniejących klubów fitness, salonów kosmetycznych czy siłowni nowoczesnym sprzętem zgromadzonym w jednym miejscu. Naszymi atutami są również niepowtarzalna, kameralna atmosfera i indywidualne podejście do klienta, które skutkują uzyskaniem wymarzonych efektów. Opieka trenera personalnego i doradcy żywieniowego pomaga w utrzymaniu motywacji i realizacji zamierzonych celów.

Niewątpliwą zaletą jest także doskonała lokalizacja naszego studia w centrum Bielska-Białej z bezpłatnym dużym parkingiem przed budynkiem.

Skuteczne metody na odchudzanie połączone z relaksem w saunie infrared oraz masaż na roll masażerze wyróżniają nas na tle innych klubów fitness w Bielsku- Białej.


Ulica i numer lokalu: 1 maja 26
Numer telefonu: 733503645
Adres mailowy: biuro.fabrykaendorfiny@gmail.com
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Naturopatia

naturoterapia

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm terapii naturalnych

Powiązane oferty

 • Personal Gym

  Personal Gym

  Siłownia i fitness Łódź (łódzkie) Luty 27, 2017

  Personal Gym to miejsce dla każdego, kto z dbałości o zdrowie chce zacząć poprawiać swoją kondycję fizyczną oraz odpowiednio się odżywiać. Dzięki trenerom personalnym obejmujemy indywidualną...

 • Fitness klub Maniac Gym Białystok

  Fitness klub Maniac Gym Białystok

  Siłownia i fitness Białystok (podlaskie) Marzec 16, 2016

  Maniac Gym to profesjonalny fitness klub w Białymstoku z basenem, saunami i jacuzzi. Oferujemy najnowocześniejszy sprzęt treningowy siłowy i cardio oraz indywidualne podejście do klienta, dl...