Personal Gym

 • Data publikacji: Luty 27, 2017
  • 42 649 73 39, Łódź, łódzkie, Polska

Personal Gym to miejsce dla każdego, kto z dbałości o zdrowie chce zacząć poprawiać swoją kondycję fizyczną oraz odpowiednio się odżywiać. Dzięki trenerom personalnym obejmujemy indywidualną opieką naszych klientów i dążymy do osiągnięcia określonych efektów.

W zdrowy i szybki sposób osiągniesz zdumiewające efekty. Trening pod okiem mistrzów w swoich dziedzinach gwarantuje optymalne warunki do osiągnięcia celu bez względu na to czy chcesz się odchudzić, nabrać mięśni czy zwyczajnie być bardziej aktywnym o dobrej kondycji i lepszym zdrowiu.

Wszystkie te cele osiągniesz z nami szybciej niż myślisz. Odwiedź nasz klub fitness w łodzi i dowiedz się więcej o naszej pracy, serdecznie zapraszamy.


Ulica i numer lokalu: Żwirki 17
Numer telefonu: 42 649 73 39
Godziny otwarcia: pn. - pt. 8:00 - 21:00 /sb. 9:00 - 15:00
Adres mailowy: info@personalgym.pl
Adres internetowy: www.personalgym.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Naturopatia

naturoterapia

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm terapii naturalnych

Powiązane oferty

 • Fabryka Endorfiny

  Fabryka Endorfiny

  Siłownia i fitness Bielsko-Biała (śląskie) Listopad 22, 2019

  FABRYKA ENDORFINY to studio fitness, wyposażone w wysokospecjalistyczny sprzęt PowerSlim Active, Vacu Body Space, sauna infrared, lampa kolagenowa, rollmasażer, platforma wibracyjna, pasy ma...

 • Fitness klub Maniac Gym Białystok

  Fitness klub Maniac Gym Białystok

  Siłownia i fitness Białystok (podlaskie) Marzec 16, 2016

  Maniac Gym to profesjonalny fitness klub w Białymstoku z basenem, saunami i jacuzzi. Oferujemy najnowocześniejszy sprzęt treningowy siłowy i cardio oraz indywidualne podejście do klienta, dl...