Wicherek

 • Data publikacji: Styczeń 20, 2021
 • Data modyfikacji: Styczeń 22, 2021
  • 601 999 551, Poznań Nagrobki, wielkopolskie, Polska

Firma Wicherek powstała w 1947 r. i jest kontynuacją tradycji rodzinnych. Jako producent nagrobków stale śledzimy trendy w branży, pogłębiamy wiedzę i doskonalimy się technologicznie. Wiele lat działalności zaowocowało prestiżem i zaufaniem klientów.

Firma zajmuje się produkcją i przygotowywaniem nagrobków w Poznaniu i okolicach. Naszą misją jest przygotowywanie wszystkiego z myślą o kliencie. Pracujemy dla Was, wskazując na najlepsze rozwiązania technologiczne.


Ulica i numer lokalu: ul. Dąbrowskiego 139
Numer telefonu: 601 999 551
Godziny otwarcia: 24/7
Adres mailowy: kontakt@nagrobkiwicherek.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • Zakład pogrzebowy Momento Mori

  Zakład pogrzebowy Momento Mori

  Kościoły Luboń (wielkopolskie) Październik 5, 2020

  Zakład Pogrzebowy Momento Mori zajmuje się wszelkimi obowiązkami związanymi z pochówkiem, ale i sporządzeniem odpowiednich dokumentów. Wspomożemy Państwa między innymi w: - transporcie zwłok...

Ogłoszenia rolnicze