Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy

 • Data publikacji: Grudzień 28, 2019
 • Data modyfikacji: Styczeń 5, 2020
  • 502 062 012, Kielce, świętokrzyskie, Polska

Kancelaria Prawna Trzebiński & Partnerzy oferuje kompleksową obsługę prawną spółek, podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz konsumentów – Klientów indywidualnych. Działamy na polskim rynku od 2006 roku regularnie świadcząc usługi prawne Klientom polskim i zagranicznym.

Priorytetem dla naszej Kancelarii jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb Klientów. Nie boimy się wysiłku i trudnych wyzwań. Naszymi atutami są rzetelność, wiarygodność i profesjonalizm.

Dbamy i zabezpieczamy interesy naszych Klientów, proponując najlepsze rozwiązania prawne. Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi tj. cywilnymi, karnymi, rodzinnymi, gospodarczymi, sądami administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. W ramach prowadzonej działalności reprezentujemy także Klientów przed organami administracji publicznej takimi jak m.in. ZUS, Państwowa Inspekcja Pracy lub Urząd Skarbowy.
Specjalizujemy się w dochodzeniu należności tzw. frankowych, prowadzimy sprawy upadłości konsumenckich, wzruszamy postępowania sądowe i występujemy w imieniu naszych Klientów w sprawach egzekucyjnych.

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych i zaangażowanych prawników, których cechuje wysoka kultura osobista, profesjonalizm, komunikatywność i odpowiedzialność. Pozwala to na uzyskiwanie konsultacji i opinii prawnych na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do współpracy - z nami będziesz bezpieczny!


Ulica i numer lokalu: Staszica 12
Numer telefonu: 41/335 94 99
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
Adres mailowy: sekretariat@k-prawna.pl
Adres internetowy: www.k-prawna.pl
Głosuj
Wynik 1 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Naturopatia

naturoterapia

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm terapii naturalnych

Powiązane oferty

 • Asco

  Asco

  Prawnicy Wrocław (dolnośląskie) Listopad 10, 2021

  Szukasz agencji ochrony która stawia na nowoczesne technologie? Potrzebujesz kompleksowej ochrony nieruchomości, a może potrzebujesz ochrony indywidualnej(VIP)? W Asco zaproponujemy rozwiąza...

 • Kancelaria Adwokacka Artemius

  Kancelaria Adwokacka Artemius

  Prawnicy Gorlice (Małopolskie) Wrzesień 23, 2021

  Kancelaria Adwokacka Artemius to zespół adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy i umiejętność znajdowania nieszablonow...

 • Na Rencie

  Na Rencie

  Prawnicy Legnica (dolnośląskie) Wrzesień 13, 2021

  Jesteśmy partnerem grupy EuCO (Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), lidera rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, działającego na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgie...