Pomorskie Pogotowie Ozonowe

 • Data publikacji: Październik 21, 2020
 • Data modyfikacji: Październik 21, 2020
  • 728862458, Reda, pomorskie, Polska

Najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie Twoje, twojej rodziny, pracowników oraz klientów. Pomorskie Pogotowie Ozonowe pomożemy Ci je zapewnić.

Dzięki naszej innowacyjnej metodzie ozonowania. Jest to wytwarzanie ozonu, który naturalnie występuje w powietrzu za pomocą specjalnych generatorów. Osiągamy przez to bardzo wysokie stężenie gazu, co pozwala zniszczyć niemal 100% wirusów (w tym COVID-19), bakterii, alergenów, pasożytów, grzyby i pleśni, insektów, szkodników oraz brzydkich zapachów. Proces jest jednak w 100% ekologiczny i bezpieczny dla środowiska, gdyż nie stosujemy dodatkowo żadnych środków chemicznych. Po krótkim czasie wytworzony dodatkowo ozon rozpada się na tlen i łączy się z atmosferą. Mimo wszystko ozon w dezynfekcji jest 50 razy skuteczniejszy i ma 3000 razy szybsze działanie niż najpopularniejszy środek chemiczny, czyli chlor.

Ozon jest coraz częściej stosowanym środkiem do dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji (usuwania zapachów) zwłaszcza w obecnym czasach szalejącej pandemii. Jego popularność wzrasta przede wszystkim ze względu na jego niska cenę, bezpieczeństwo zastosowania i bardzo wysokiej skuteczności połączonej z szybkością działania. Możemy go zastosować we wszelkich pomieszczeniach jak np:
• Samochody Osobowe/Ciężarowe/Busy/inne pojazdy i środki transportu
• Biura/Domy/Mieszkania/Urzędy
• Hotele/Motele/Hostele/Pensjonaty/inne noclegownie
• Restauracje/Bary/Lokale gastronomiczne
• Magazyny przemysłowe i spożywcze/Hale produkcyjne i garażowe
• Sklepy/Markety/Centra handlowe
• Salony kosmetyczne/fryzjerskie/urody/SPA/masażu
• Siłownie/Sale sportowe/Fitness
• Placówki medyczne/stomatologiczne/domy opieki

Ozon jest skuteczny w walce z:
- Wirusami (w tym koronawirus)
- Bakteriami
- Grzybami i Pleśnią
- Alergenami i Roztoczami
- Nieprzyjemnymi zapachami
- Insektami
- Owadami
- Gryzoniami

Pomorskie Pogotowie Ozonowe posiada niezbędne szkolenia i certyfikaty, a także odpowiedni sprzęt i urządzenia do pomiaru, aby przeprowadzone ozonowanie było profesjonalne i bezpieczne.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń i zapytaj specjalistę.
Piotr - 608 110 862
Marcin - 728 862 458

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego (Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Puck, Jastrzębia Góra, Kościerzyna, Kosakowo, Kartuzy, Szemud, Żukowo, Hel, Władysławowo, Luzino, Bolszewo Nowy Dwór Gdański/Wejherowski i wiele innych w okolicy)

OZON - TWOJE ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO


Ulica i numer lokalu: 7
Numer telefonu: 608110862
Adres mailowy: ml180@wp.pl
Głosuj
Wynik 1 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • P.H.U.BIOS Mirosław Poznański

  P.H.U.BIOS Mirosław Poznański

  Dezynfekcja Gdańsk (pomorskie) Listopad 10, 2020

  W dzisiejszych czasach nadzwyczaj ważna jest dezynfekcja całego otoczenia. Dla przykładu ręce stanowią część ciała, nadzwyczaj dla nas ważną, bo posługujemy się nimi przy przeróżnych czynnoś...

 • Świat-Sprzątania.pl

  Świat-Sprzątania.pl

  Dezynfekcja Wrocław (dolnośląskie) Lipiec 25, 2020

  Świat-Sprzątania.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór profesjonalnych środków czystości, do sprzątania i dezynfekcji oraz profesjonalną chemię od wiodących producentów takich jak ...

 • AG GROUP Sanosil

  AG GROUP Sanosil

  Dezynfekcja Olkusz (małopolskie) Czerwiec 20, 2020

  AG GROUP, oficjalny dystrybutor na Polskę produktów szwajcarskiej firmy Sanosil AG, zajmującej się produkcją najwyższej jakości chemikaliów i środków dezynfekujących. Doświadczenie, wiedza, ...

Ogłoszenia rolnicze