DRYKOWANIE - WYOBLANIE

 • Data publikacji: Listopad 7, 2019
 • Data modyfikacji: Listopad 7, 2019
  • 503-121-343, Warszawa, łomianki, mazowieckie, Polska

Wykonywanie przedmiotów metodą wyoblania ręcznego (drykowanie). Przedmioty mają kształty i przeznaczenie zróżnicowane w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Kule do 1000 mm średnicy. Stosuję unikalne technologie: (przyrządy dźwigniowe, formy składane, formy dzielone, przyrządy z mimośrodową rolką toczną, dociski składane i inne). Jako jedna z niewielu firm podejmuję się różnych wyzwań związanych z rekonstrukcją zabytkowych elementów ozdób umieszczanych dawniej na dachach dworów i pałaców.


Ulica i numer lokalu: Weteranów 21
Numer telefonu: 503-121-343
Godziny otwarcia: 11-19
Adres mailowy: wyoblanie@orange.pl
Adres internetowy: http://www.wyoblanie.com
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Powiązane oferty

 • Lakiernia proszkowa STELCO

  Lakiernia proszkowa STELCO

  Usługi rzemieślnicze Libertów (małopolskie) Grudzień 23, 2018

  Nasza firma świadczy usługi w zakresie lakierowania proszkowego. Firma dysponuje nowoczesną linią, na której lakierowane proszkowo elementy są odpowiednio czyszczone (odtłuszczane), nanoszon...

Katalog ezoteryczny