Dr Dębski. Klinika Chirurgii Plastycznej

 • Data publikacji: Styczeń 16, 2020
  • 539 333 777, Warszawa, mazowieckie, Polska

Wiele osób fantazjuje o operacji plastycznej. Nikt z nas nie jest świetny, jednak zdecydowana większość z nas akceptuje swój wygląd - własne wady i atuty i nie zamierza poddawać się operacjom plastycznym. Nieraz przeszkodą są gigantyczne koszty takich zabiegów - a chirurgia plastyczna ma swój cennik, z którego możemy dowiedzieć się, jak niezwykle kosztowne są co poniektóre operacje plastyczne. Nieraz najzwyczajniej w świecie obawiamy się takich zabiegów, nie pragniemy ryzykować. Musimy wiedzieć o tym, iż chirurgia plastyczna jest w stanie dokonać cuda - a my takich cudów oczekujemy, skutkiem tego należałoby sprawić operacje plastyczne nosa, by poprawić swój wygląd i samopoczucie.


Ulica i numer lokalu: Tagore 3/2.3
Numer telefonu: 539 333 777
Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 10:00 - 21:00; Sb.: 10:00 - 17:00
Adres mailowy: drdebski@int.pl
Adres internetowy: https://www.drdebski.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska

  Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska

  Chirurgia kosmetyczna Mielec (podkaprpackie) Styczeń 13, 2021

  Naczelną zasadą, którą kierujemy się w Akademii Medycyny Estetycznej w Rzeszowie i Mielcu to dobro pacjenta. Zależy nam nie tylko na skuteczności naszych działań, ale przede wszystkim na zre...

 • LAA CLINIC

  LAA CLINIC

  Chirurgia kosmetyczna Toruń (kujawsko-pomorskie) Maj 8, 2020

  LAA CLINIC to mejsce, w którym proponujemy innowacyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej INDIBA Deep Care. To obecnie najbezpieczniejsza platforma medyczna do odmładzania i regeneracji ...

 • Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław

  Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław

  Chirurgia kosmetyczna Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Styczeń 8, 2020

  Centrum Medycyny Estetycznej oferuje zabiegi z osoczem bogatopłytkowym , lipolizę iniekcyjną, kwas hialuronowy, powiększanie ust.

Ogłoszenia rolnicze