Comfort Life – Ośrodek opieki i rehabilitacji

 • Data publikacji: Styczeń 10, 2021
 • Data modyfikacji: Styczeń 11, 2021
  • 608412974, Ujazd, łódzkie, Polska

Comfort Life to nowoczesny Dom Seniora znajdujący się w miejscowości Ujazd. Ten nowoczesny ośrodek opieki i rehabilitacji jest położony niedaleko Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego, położony wśród pięknej zieleni łąk oraz lasów powiatu tomaszowskiego, z dala od miejskiego zgiełku. . Comfort Life jest inny niż tradycyjne domy seniora. Na Pensjonariuszy czeka tutaj komfort, spokój i najlepsza obsługa. Pragniemy spełniać wszystkie oczekiwania oraz potrzeby Seniorów, dlatego łączymy indywidualną opiekę medyczną nad osobami starszymi z kompleksową rehabilitacją i wypoczynkiem.


Ulica i numer lokalu: Łąkowa 3
Numer telefonu: 608412974
Adres mailowy: demencjas@int.pl
Adres internetowy: https://www.demencjastarcza.pl/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.


Baza firm ślubnych

ogloszenia ślubne

Twoja wizytówka pojawi się w bazie firm ślubnych

Powiązane oferty

 • Dom Seniora "Grześ"

  Dom Seniora "Grześ"

  Domy opieki Karpacz (dolnośląskie) Październik 21, 2020

  Dom Seniora "Grześ" w Karpaczu jest placówką opiekuńczo - pielęgnacyjną, działającą na podstawie zezwolenia Wojewody Dolnośląskiego z dnia 28 listopada 2012 roku nr PS.KNPS1.9423.21.2012. Za...

Ogłoszenia rolnicze